על פלטפורמת המסחר המקוון שופיפיי בטח כבר שמעתם המון, ואולי אפילו קראתם עליה כאן בבלוג. מה שאולי לא ידעתם, זה שיש לה את אחת מתוכניות האפיליאייט הכי רווחיות ומתגמלות שיש, ואני ממליצה לכם בחום להכיר אותה. ?

שופיפיי, בגדול, היא פלטפורמה שהופכת הקמה וניהול של חנות מקוונת לקלה מאי פעם.
הבעיה היחידה שיש לי, כבונה אתרים, עם שופיפיי היא העובדה שזו מערכת סגורה, שאינה מאפשרת עצמאות מלאה ושינויים ברמת הקוד.
אבל אם נשים את זה רגע בצד, שופיפיי היא באמת פתרון נהדר לכל מי שרוצה לפתוח חנות מקוונת בצורה הפשוטה ביותר. כל הטוב הזה הוא כמובן לא בחינם – המסלול הזול ביותר בשופיפיי עומד על 29 דולר לחודש. וכאן בדיוק נכנסת לתמונה תכנית השותפים.

שופיפיי משלמת לשותף עמלה של 200% אחוז (!) על התוכנית שבחר הגולש. כלומר, אם הגולש שהפניתם בחר בתוכנית הזולה ביותר של 29 דולר לחודש, אתם תקבלו עמלה של 58 דולר. אם היה לכם מזל ואותו גולש בחר בתוכנית של 299 דולר, העמלה שלכם תעמוד על 598 דולר. כן כן. מהפניה אחת.

עף לכם כבר הראש? אז רק שתדעו שיש כמה מדינות ששופיפיי מאד חפצה ביקרן, והן צרפת, גרמניה, יפן וסינגפור. אם תצליחו להפנות לקוחות משלמים ממדינות אלה, תקבלו עמלה של 300%!

עד היום, שופיפיי אפשרה לכל משתמש חדש להנות מתקופת ניסיון חינם של 14 ימים. היום, בעקבות הקורונה ונכון לשעת כתיבת שורות אלה, היא הגדילה את התקופה ל-90 יום, שזה לגמרי וואו.

אז אם אתם מחפשים תוכנית שותפים למוצר שהביקוש שלו עכשיו בשיא (חנויות מקוונות), אני בהחלט ממליצה לבדוק את שופיפיי. בהצלחה!

איך מתחילים לשווק?

חפשו באתר

המלצת קריאה

חבבו אותנו בפייסבוק