מיוחד לקוראי הבלוג: טבלת אקסל עם רשימת תוכניות שיווק שותפים. קבלו אותה למייל עכשיו ותתחילו לעבוד

כשנכנסתי לעולם שיווק השותפים בשנת 2014 כמעט לא היה תוכן מסודר על התחום בעברית.
הרגשתי קצת כמו חלוצה, שפורצת לעצמה דרך בתחום שרבים לא הכירו, או חשבו בטעות שמדובר בסוג של שיווק פירמידה (טעות שלצערי עדיין קיימת עד היום).
זו היתה אחת הסיבות, אגב, שהחלטתי בכלל לפתוח את הבלוג הזה. היה לי חשוב ליצור מקור מידע אמין, מקצועי ואיכותי על עולם שיווק השותפים, שהוא בעיני עולם מרתק ומבטיח, עם כל כך הרבה אפשרויות.

במהלך הדרך, ואחרי שנברתי בהררי מידע, תוכן, סרטונים וכתבות, גיבשתי לעצמי את מרכז התוכן הפרטי שלי. קיבצתי כלים שימושיים, נוסחאות ותבניות שחוזרות על עצמן, וכיוון שאני (יחסית) מסודרת, שמרתי כמעט את הכל.

חלק גדול מהעניין היה למצוא תוכניות שיווק שותפים. התוכנית היחידה שהכרתי היתה Commission Junction (שהיום נקראת CJ), ולמרות שהיא הספיקה לי בהתחלה, בהמשך חיפשתי עוד ועוד תוכניות מעניינות שיכולות להיות רלוונטיות עבורי כישראלית שחיה בישראל (לא דבר מובן מאליו תמיד). עם הזמן, גיבשתי לעצמי רשימה מכובדת למדי של תוכניות שותפים, שכמעט בכולן אני רשומה (ראו בהמשך). מטבע הדברים, בחלק מהרשתות אני כיום פעילה מאד, ובחלק בכלל לא.

היום, אני ממש שמחה ומתרגשת לחלוק אתכם את הרשימה שלי שבה ריכזתי תוכניות שיווק שותפים, ומקווה שהיא תעזור לכם. את הטבלה הכנתי במסמך שיתופי של גוגל, שאליו תוכלו לגשת לאחר שתשאירו את כתובת המייל בתיבה למטה, יישלח אליכם קישור ישיר, ותוכלו לגשת לטבלה תמיד.

כמה הערות חשובות לגבי הטבלה:

1. היא מתעדכנת כל הזמן. יש המון נתונים ומידע, ואני ממשיכה לעבוד עליה ולהוסיף לה תוכן תוך כדי תנועה (אם הייתי מחכה עד שהיא תהיה מושלמת, כנראה הייתי מפרסמת אותה עוד שנה… לכן החלטתי לפרסם ולהמשיך לעדכן תוך כדי). שורה תחתונה: אני ממליצה לכם לחזור ולבקר בטבלה מדי פעם כדי לראות מה התחדש.

2. שימו לב שבטבלה יש 3 לשוניות:
א. בינלאומי – רשתות ותוכניות מהעולם. זה החלק העיקרי של הטבלה, כיוון שאני פעלתי תמיד בתוכניות בינלאומיות ואף פעם לא בישראליות. תמצאו שם את הרשתות הגדולות, ולמטה גם תוכניות Inhouse, כלומר תוכניות שמפעילות את התוכנית בעצמן. יש גם מותגים שיש להם תוכנית משלהם, והם גם חלק מרשתות.

ב. תוכניות ישראליות – כפי שציינתי, אני אישית כמעט ולא עבדתי עם תוכניות שותפים ישראליות (אולי הגיע הזמן להתחיל באמת). לכן, יש לי פחות מידע ותובנות בנושא. אספתי לטבלה כמה תוכניות שאני מכירה (אך אין לי ניסיון אישי איתן), ואני מתכוונת להמשיך ולהרחיב את החלק הזה. אם אתם מכירים תוכניות כאלה, או מפעילים תוכנית ישראלית ואתם רוצים להוסיף אותה לטבלה, אתם מוזמנים לכתוב לי.

ג. כלים שימושיים – חלק בונוס! החלק הזה כבר לא קשור לתוכניות, אבל הוא ההמשך הישיר שלה. בחלק הזה תמצאו את כל הכלים, התוכנות והאפליקציות שאני משתמשת בהם באופן קבוע בעבודה. גם החלק הזה מתעדכן כל הזמן, ושווה לבדוק מה מתחדש.

בקיצור, יש לי הרגשה שהטבלה הזאת הולכת להיות מאד שימושית עבורכם.

כדי לקבל את הקישור, מלאו את הטופס, והטבלה תישלח אליכם מייד למייל (אם לא קיבלתם תוך כמה דקות, תבדקו טוב את כל התיקיות, כולל הספאם וקידומי מכירות).

איך מתחילים לשווק?

חפשו באתר

המלצת קריאה

חבבו אותנו בפייסבוק