אודותיי

אתר "עסקים באוויר" הוא פרויקט שנולד בחופשת לידה. הוא נולד אחרי שהחלטתי להפוך את העיסוק בשיווק שותפים מתחביב למקור הכנסה. 

לאורך השנים עבדתי כעיתונאית, ולאחר מכן עשיתי הסבה להוראה. במקביל לעבודות הרגילות שלי, מה שנקרא ה"דיי ג'וב", עשיתי לא מעט דברים באופן עצמאי.

למדתי לבנות אתרי וורדפרס, נרשמתי לחברות אפיליאייט והתחלתי להכניס קישורים לבלוג שהקמתי. לא היה לי שום רקע בתחום, ולא באמת חשבתי שמשהו ייצא מזה, עד שקיבלתי את הצ'ק הראשון שלי על סך 104 דולר.

מעיין כהן רוזן

זה קרה ב-2014, וזו היתה נקודת מפנה, שבעקבותיה התחלתי לחקור את הנושא יותר לעומק וללמוד אותו יותר ברצינות.
עם הזמן התמקצעתי בתחום האפיליאייטס, והתחלתי לפזול גם לתחומים נוספים כמו דרופשיפינג ופרינט און דימנד. כשיצאתי לחופשת לידה, החלטתי שזה הזמן לפרוש מהדיי ג'וב שלי, ולהתמקד אך ורק בתחומים אלה.

כיום אני מנהלת פרויקטים עבור לקוח גדול שהוא אפיליאייט בעצמו, בונה אתרי וורדפרס ללקוחות וכמובן, מתחזקת אתרים וחנויות משלי.

זה הזמן להגיד שאני לא מיליונרית בפיג'מה (קריצה קריצה) וגם לא קרובה לזה. אני גם לא יושבת וסופרת דולרים בזמן שאני שותה קוקטיילים בבריכה. אני עובדת מהבית, ועובדת קשה, אבל נהנית מכל רגע, וזו לא הגזמה.
אני באמת חושבת שכל אחד יכול לפתוח עסק אינטרנטי מהבית ולהרוויח, כל עוד הוא מבין שאכן מדובר בעסק לכל דבר ויש לו סבלנות, כי הכנסות מסוג כזה של עבודה לא מגיעות ביום אחד.

בזמן שעשיתי את הצעדים הראשונים שלי בעולם הזה, הרגשתי שאין מספיק אתרים בעברית שעוסקים בתחומים הללו באופן יסודי. לכן, החלטתי לרכז את כל התובנות והידע שצברתי במהלך השנים במקום אחד, בתקווה שיעזרו למישהו שנמצא כיום במצב דומה. 

ניתן ליצור איתי קשר באמצעות טופס יצירת קשר, לקפוץ לעמוד הפייסבוק של עסקים באוויר או לשלוח מייל ל-maayan אצל asakimba-avir.co.il.

בתקווה שתיהנו מהאתר ובהצלחה רבה,

מעיין