אז החלטתם שאתם רוצים לעסוק בדרופשיפיניג או אפיליאייט מרקטינג. רגע לפני שאתם קופצים למים יש משהו שאתם פשוט חייבים לדעת ולקחת בחשבון: מדובר בעסק. וכמו כל עסק, יכול להיות שהוא יצליח, יכול להיות שהוא ירוויח. אבל, וזה ממש חשוב: זה לא בא בקלות. זה לא בא מייד. ויש סיכוי גם שבסופו של דבר זה לא יבוא בכלל.

מישהו מבטיח לכם הכנסה קלה בלי מאמץ, בלי ידע מוקדם, בלי השקעה? תתרחקו ממנו, כי זה פשוט לא נכון. אל תאמינו להבטחות האלה.
יש השקעה, יש מאמץ ודרוש גם קצת ידע בסיסי באינטרנט ובאנגלית. עסק באינטרנט הוא עסק לכל דבר.

צריך להבהיר: שיווק שותפים, דרופשיפינג – אלה תחומים לגיטימיים לחלוטין, ואפשר להרוויח בהם כסף, החל מהכנסה צדדית ועד משכורת מלאה. אז כן, יש כסף. אבל אין כסף על הרצפה. כמו בכל מקום אחר, צריך לעבוד קשה ובעיקר להקדיש זמן כדי להגיע לכסף הזה. צריך למצוא נישות, צריך למצוא מוצרים פופולאריים בנישות האלה, צריך להשקיע במוניטור ובתוכנות חקר שוק, צריך להשקיע בפרסום בפייסבוק, צריך לדאוג שהלקוחות יהיו מרוצים ולא ישאירו פידבק שלילי, צריך לשלם עמלה לשופיפיי ולפייפאל ועוד ועוד (אם חלק מהמושגים פה לא מוכרים לכם, עוד נעסוק בהם בהמשך).

אני, באופן אישי, צברתי את כל הידע שלי מקריאת מאמרים, צפייה בסרטוני יוטיוב, קורסים אונליין ב-Udemy ובעיקר המון ניסוי וטעייה. כשהייתי צריכה עזרה במשהו נקודתי כמו קמפיין בפייסבוק, לקחתי שיעור פרטי. גם אם תקחו קורס מלא ומקיף במכללה כלשהי או אצל מנטור, אתם צריכים לקחת בחשבון שהלמידה ה"אמיתית" היא תוך כדי תנועה. בתיאוריה הכל קל ופשוט, הדילמות מתחילות כשמתחילים לעבוד תכלס. או במלים אחרות: הלמידה אף פעם לא באמת מסתיימת, ולא תמיד יהיה מנטור שיחזיק לכם את היד. זה לא נאמר כדי לייאש, אלא רק כדי לוודא שהציפיות הן ריאליות. 

עכשיו, אחרי שאתם יודעים את כל זה, ומוכנים להתחיל בכל זאת, אתם יכולים לעבור לשלבים הבאים 🙂 .
שיווק שותפים – להורדת המדריך השלם לבחירת נישה (חינם) לחצו כאן.
למדריך "דרופשיפינג – איך מתחילים?" – לחצו כאן.

בהצלחה!

איך מתחילים לשווק?

חפשו באתר

המלצת קריאה

חבבו אותנו בפייסבוק